Jaylan0 37 uit Beegden, Limburg
Een sensuele dame, die een relatie nodig heeft een goed gevoel samen met iemand en een lekkere pik. Wil je een ritje maken, ik weet zeker dat het je zal bevallen ; ) Een relatie of een seks relatie? Alles is mogelijk bij mij. Alles wat ik nodig heb van
Alleenstaande moeder (37) zoekt man
maartje_x 30 uit 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant
Hoi ik ben Maria, maar vrienden noemen mij Maartje. Ik studeer Sociaal Pedagogische Hulpverlening en na mijn studie wil ik graag gaan werken bij een niet-commerciële instelling. Om mijn studie te betalen hebben ik diverse bijbaantjes.
Wulpse milf (30) zoekt mannen
Herdershondje 33 uit Alkmaar, Noord-Holland
Een vrouw die weet wat ze wil, die niet goed kan stil zitten, eerlijk is, direct is, graag dingen onderneemt, van humor houdt en een rijk sociaal leven heeft maar toch dat ene maatje, minnaar en betrouwbare man zoekt die serieuze bedoelingen heeft.
Hete milf (33) zoekt daters
Moiraa 40 uit Dronten, Flevoland
Pittig ben ik, maar ook zeer scherp. Als iets mij niet bevalt laat ik mij niet het kaas van mijn brood eten. Daardoor heb ik een man nodig die mij af en toe tot halt kan roepen en die ook echt tot mij door kan dringen. Zou jij kennis willen maken met een
Lieve vrouw (40) zoekt dating