MarlijneSexxy uit Zuid-Holland in haar eigen woorden
Je vindt het leuk om verliefd te worden, maar je hebt ook een goed hart ten opzichte van anderen. Je houdt van kleine dingen zoals knuffelen en tijd met elkaar doorbrengen. Je bent ook begripvol en erg lief. .
Ria47 69 uit Zutphen, Gelderland
ik ben een gezellige vrouw die opzoek is naar een gezellige man om samen dingen mee te ondernemen. Volgt
Lieve granny (69) zoekt sexdate
Gekkebekkie 25 uit Bolsward, Friesland
Tja wat kan ik zeggen... ik hou van lekker gek doen. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd. . Hou van kunst en Bob Dylan (was mn pa gek op!). Leuke gast om lekker mee te lachen!
Wulpse meid (25) zoekt sexdate
Roodkapjeee 29 uit Almelo, Overijssel
Hallo leuke mannen! Ik ben Martine en woon nu ruim half jaartje in mijn huisje. Heb de draai wel gevonden en gelukkig hoeft er niet zoveel meer gedaan te worden. Ik wil me nu concentreren op hele andere dingen en dat is het vinden van een leuke man.
Wulpse jongedame (29) zoekt mannen
MattieldaX 36 uit Numansdorp, Zuid-Holland
Ik zit nu in een seksloos leven, ik weet niet waarom ik in deze saaie relatie moet zijn! Geen actie en plezier helemaal niet.Ik wil dat dit verandert, dus ik heb besloten om hier een man te vinden, die me uiteindelijk hiermee kan helpen, ik wil zo
Eenzame moeder (36) zoekt sex