Demy198301 34 uit Espel, Flevoland
Ik ben Demy pas 31 jaar oud en al gescheiden. Ben niet al te lang gehuwd geweest dus het beste kan ik het noemen als een zeepbel die ineens uit elkaar klapte. En dat gaat me niet nog een keer overkomen dit omdat ik echt van mening ben dat als je iemand
Mooie moeder (34) zoekt mannen
Jesse89 28 uit Amsterdam, Noord-Holland
Ik ben 2 jaar getrouwd geweest met mijn ernstig zieke man. Helaas 3 jaar geleden overleden. Ik heb 3 jaar niet willen of kunnen denken aan een andere man. Langzaam merk ik dat ik er nu wel voor open sta. Ik ga niet op stap, dus wil het via internet proberen.
Eenzame jongedame (28) zoekt contacten
Jellteh 25 uit Almelo, Overijssel
Ik ben zo bezorgd dat ik misschien niet in staat ben om de perfecte man voor mij te vinden! Maar ik heb nog steeds een klein beetje hoop snel bij iemand te zijn! Ondertussen wil ik gewoon op zoek naar een man die bij mij kan zijn om wat plezier te hebben!
Alleenstaande meid (25) zoekt mannen
Gracie__35 35 uit Huis ter Heide, Drenthe
Ik ben Gracie, een spontane slimme, niet rokende, hete vrouw. Ik ben op zoek naar een man voor een gezellig en boeiend sekscontact. Ik ben zeker niet specifiek op zoek naar een relatie, maar wil graag een seksrelatie waar wederzijds respect als
Mooie moeder (35) zoekt dating