Mart11na uit Zuid-Holland in haar eigen woorden
Ik ben op zoek naar een man die echt single is, en dus niet iemand die stiekem toch getrouwd is. Die verhalen ken ik ook haha. Ik ben op zoek naar een man die ook een gezin wilt stichten en zijn zaakjes op orde heeft.
NetteDame50 67 uit Maastricht, Limburg
Lieve oma zoekt : ja en toen had ik dan eigenlijk geen idee meer wat ik dan zou kunnen zoeken. Een maatje? Kan je die op mijn leeftijd dan nog zoeken? Een partner? Nee dat zoek ik denk ik niet. Of het moet zo mooi tussen ons opbloeien..Dan zou ik daar
Eenzame granny (67) zoekt man
MarliesHH 31 uit Eindhoven, Noord-Brabant
Als ik mezelf moet omschrijven: lief-eerlijk-betrouwbaar-rechtvaardig-sociaal en altijd in voor een babbeltje. Best wel lastig om mijn wensen te delen met een vreemde, ik zou het ook leuker vinden om face to face met je te zijn. Ik zoek een
Geile milf (31) zoekt daters
Soortzoekt 28 uit Landhorst, Noord-Brabant
Genoeg ruimte om gezellig te gaan doen. Ik ben soms in een plaag stemming. Daar kan je wel tegen? Verdraagzaam.
Mooie jongedame (28) zoekt jongens
Eemia 34 uit Garmerwolde, Groningen
Ik heb een hele tijd als stripper gewerkt en nu ik ermee ben gestopt merk ik wel dat mijn leven een heel stuk saaier is geworden en daarom dat ik eens hier wil kijken of ik hier die spanning kan vinden die ik met mijn vorige werk ook altijd kon voelen.
Alleenstaande moeder (34) zoekt contacten