Lanapopje uit Zuid-Holland in haar eigen woorden
Wat ik zoek in een man is simpel. Ik zoek een vrijgezelle man, sexy en stoer. Maar je moet natuurlijk ook lief zijn, en mij soms eens verrassen met leuke dingen, sportief zijn, en nog willen reizen. Oeps... dat waren toch iets meer dingen dan ik dacht ; )
Elisenda 27 uit Westkapelle, Zeeland
Ik ben een lekkere vrije meid en ik ben zeker niet op zoek naar een relatie. Het leven is veel te leuk als je geniet en plezier hebt. Maar toch vind ik het spannend om oogcontact te zoeken met een leuke man, hem een knipoog te geven en lekker te flirten.
Sexy jongedame (27) zoekt daters
menaomi 24 uit Renesse, Zeeland
Ik wil een speciale relatie hebben. Ik wil me geliefd voelen en ik hoop dat ik iemand kan vinden die dat voor mij wil doen. Kun je me een goed gevoel geven als we samen zijn? Wat kun je daar nu over zeggen? Als je me belangrijk kan laten voelen, denk ik
Alleenstaande meid (24) zoekt mannen
Mar007 50 uit Groningen, Groningen
Nee hoor, ik ga me noooooit inschrijven op een datingsite. Hahah, dat zei ik dus 5 jaar terug toen ik ging scheiden. Nou, je ziet het, niets veranderlijker dan een mens. Verder ben ik niet zo veranderlijk hoor, werk al 20 jaar voor dezelfde baas
Sensuele rijpe (50) zoekt sex