Pringeltje 40 uit Zuid-Holland
Ik had nooit gedacht dat ik mij hier zou aanmelden op zoek naar liefde. Maar in oorlog is alles geoorloofd, nietwaar? haha. Ik ben een vrolijke dame met gevoel voor humor, al zeg ik het zelf! Maar ik denk dat velen het met mij eens zullen zijn! Ik ben
Lieve vrouw (40) zoekt daters
linda72Single 45 uit Oss, Noord-Brabant
lief, spontaan ,aardig ,heb humor, goed verzorgt ,eerlijk betrouwbaar ik ben gescheiden en heb twee kinderen ik ben op zoek naar een man die lief en eerlijk en spontaan is en hou van leuke dingen doen
Wulpse dame (45) zoekt man
BunnyStylez 30 uit Baambrugge, Utrecht
Misschien ben ik een mollige vrouw als je naar me kijkt, maar je weet echt niet wat ik in bed kan doen. Ik kan sexy moves voor je doen. Een man die niet veroordelend is in termen van lichaam. Kan me accepteren en vind me nog steeds sexy, kan me op bed waarderen.
Sexy milf (30) zoekt sex
CharliesAngel_89 28 uit Poortugaal, Zuid-Holland
Ik ben een vrolijke blondine. Een echte spring in 't veld. Ik heb een leuk huisje, de job die ik wilde, een lieve hond. Rara, wat mis ik? Juist! Die ene leuke jongen of man die mijn leuke leventje nog leuker maakt. Ik sta open voor een serieuze relatie!
Sensuele jongedame (28) zoekt jongens