Zsoofia 24 uit Kerkrade, Limburg
ik ben heel erg verlegen en weet echt niet goed wat ik over me zelf moet vertellen. Ik ben nogal onzeker. ik wil graag iemand hebben die mijn onzekerheid weg kan halen. Je moet lief en leuk zijn en ook heel erg aardig.
Sexy meid (24) zoekt jongens
2east7906 38 uit Dirkshorn, Noord-Holland
Ik dacht het helemaal voor elkaar te hebben: een leuke rijke man, een leuk leven en veel gezelligheid. Totdat hij ineens ervandoor ging met zijn secretaresse en ik alleen achter bleef. Maar het geeft niet, er zijn tenslotte nog genoeg andere
Mooie vrouw (38) zoekt contacten
Clairemeester 51 uit Breugel, Noord-Brabant
Na veel wikken en wegen toch de stap gewaagd om op zoek te gaan naar een leuk persoon die veel interesse heeft in muziek die samen met mij dingen wil delen. Ik ben best wel een huiselijk type, verzorgend en sta altijd klaar voor alles en iedereen.
Sexy rijpe (51) zoekt sex
NientjeNina 33 uit Helmond, Noord-Brabant
Je hoeft geen bang van mij te hebben hoor, ik werk dan wel als politieagente maar ik denk dat elke vrouw wel haar behoeftes heeft? In het dagelijkse leven vind ik niet meteen een man die op zoek is naar hetzelfde als ik, op aanraden van een kennis probeer
Geile milf (33) zoekt man