Hippehippie 35 uit Lelystad, Flevoland
Ik ben een optimistische, vrolijke dame die graag met jongens mailt. Wat ik zoek is een fijne vriend wat kan leiden tot, iemand waar je een goed gesprek mee kan hebben.
Lieve moeder (35) zoekt daters
listenlliess 50 uit Diepenveen, Overijssel
Ondernemer ben ik in hart en nieren, heb is met de paplepel ingegoten en ik ben daar nu nog dankbaar voor. Ik heb een geweldig leuk en goed lopend bedrijf en nu alles in goede banen loopt en ik de juiste mensen op de juiste plekken heb. Merk ik dat ik
Wulpse rijpe (50) zoekt man
Che-Maye 22 uit Dinxperlo, Gelderland
Chemaye is de naam, je denkt misschien dat ik te jong ben voor deze site, maar leeftijd maakt niet uit in liefde en geluk, toch? Ik wil dat je me iets heel interessants vertelt. Je kunt dit profiel niet aanraken, als je het kon zou je het dan willen?
Mooie tiener (22) zoekt man
zoekrelatie 24 uit Bakkeveen, Friesland
Net als iedereen hier op de site ben ik geloof ik op zoek. En wie ben ik. Ik ben Jiske.. Kom uit Friesland en ben import. Mijn moeder kreeg een relatie met een fries en inderdaad ik mocht lekker mee hierheen. Vermaak me hier goed dat is het probleem
Eenzame meid (24) zoekt erotiek