Maddy75 42 uit Maastricht, Limburg
Vrolijke mama en meid van 40 jaar Leuk maatje waar ik een mooie vriendschap mee op kan bouwen en wie weet wat de toekomst brengt.
Sensuele dame (42) zoekt sexdate
Natuurlijke 42 uit Westerbork, Drenthe
Gescheiden en op zoek naar een lieve man tussen de 36 en 46 Iemand die weet hoe hij zich moet gedragen bij een vrouw. Ik heb wat slechte ervaringen achter de rug en ik kan dus wel wat liefde gebruiken.
Wulpse dame (42) zoekt man
heelzacht 36 uit Aagtekerke, Zeeland
Ik ben een zachte vrouw ook al kom ik misschien een beetje hard over. Ik ben positief, humorvol, sociaal, rook af en toe een sigaartje en hou van een goed glas wijn. Ik ben extravert en enhousiast. Hou van zingen soms tot ergenis van vrienden. Die
Lekkere moeder (36) zoekt jongens
WildDaisy 28 uit Breukelen, Utrecht
Hallo daar, ik ben hier om iemand te vragen om me te helpen om te genieten van mijn nacht, ik hou ervan om nieuwe dingen te ontdekken met een stoute man, alleen al denkend hoe hij me meer trucjes kan leren, daar krijg ik het nu al helemaal warm van! Ik
Wulpse jongedame (28) zoekt dating