Simpiethebest uit Overijssel in haar eigen woorden
het voornaamste is dat je een vrouw bent,hou van vrouwelijke vrouwen.ik zou het leuk vinden om kontakt met je te maken,via tel,msn maakt niet uit.en dan kijken we wel wat er uit komt.leuke vriendschap of een leuke relatie.als je wilt stuur me dan je msn of telnr.kunnen we alvast beginnen met kontakt leggen.
-Annefleur 25 uit Susteren, Limburg
Ik ben hier omdat ik opzoek en naar een leuke date. Ik zit vaak alleen thuis en dat gaat toch vervelen. Ik sta voor heel veel dingen open maar in eerste instantie gaat het gewoon om een leuke tijd hebben Als je hier alleen bent voor de seks dan heb je
Sensuele meid (25) zoekt dating
BlueApril 29 uit Laag Zuthem, Overijssel
Ik ben vrijgezel en ben een avontuurlijke vrouw. Ik wil genieten van alle dingen die ik nog kan doen als ik vrijgezel ben. Ik weet zeker dat dit leuk voor me gaat worden. Heb je wat nodig is om me tevreden te stellen? Ik zoek een gewoon een neukmaatje.
Hete jongedame (29) zoekt mannen
Putthebeat 23 uit Eindhoven, Noord-Brabant
Mijn leven is Goin' Fast en zoek my man die me bij kan houden. R&B, soul en Rap moet je god in je oren liggen want iets anders hoor je bij mij niet en dat gaat niet veranderen ook want ik heb de broek aan in huis. Ik zoek een vent die luistert naar wat
Mooie meid (23) zoekt mannen