Avery_y uit Noord-Holland in haar eigen woorden
De man die ik zocht, is degene die van me houdt. op mijn best en zal nog steeds van me houden op mijn slechtst, een man die altijd naar mij zou gaan kijken..
Nooitgedach1956 61 uit Nieuwerkerk, Zeeland
Ik zou mijn karakter als vriendelijk, serieuze, doelgericht, communicatief, eerlijk, vrolijke, aanbesteding en smart beschrijven. Ik hou van de natuur, de bloemen planten, mijn vrije tijd besteed ik graag met mijn familie en goede vrienden.
Eenzame granny (61) zoekt date
Twindubbel 38 uit Heerenveen, Friesland
Met mijn anders dan anders uiterlijk is het niet gemakkelijk om een passende man te vinden. Ik heb mijn haar net wat anders dan andere vrouwen, een piercing en dan ook nog een poes zonder haar. En dan heb ik het over een echte poes, eentje die miauw
Geile vrouw (38) zoekt jongens
amber19 25 uit Klundert, Noord-Brabant
Leuke jongvvolwassen vrouw zoekt een leuk vriendje! Hallo lieve leuke knappe aardige mannen!
Lekkere meid (25) zoekt date
Stef888 22 uit Ottersum, Limburg
Ik ben Stefany. Ik ben eenvoudig en onschuldig in alles. Ja, ik ben zo omdat mijn ouders streng zijn en ik kan niet eens uitgaan met vrienden. Ik heb deze site gevonden en ik voel me eindelijk gelukkig! Ik kan je laten zien wat ik kan bieden. Ik heb
Hete tiener (22) zoekt contacten