Partymuts 24 uit Almere, Flevoland
Hoi hoi, Ik ben niet op zoek, maar als t klikt dan sta ik open voor een nieuwe relatie. Wat ik zoek in een jongen is iemand die ook wil genieten van de dingen in t leven dmv (luie zon)vakanties of thuis met een filmpje, een zak chips en lekker banken.
Eenzame meid (24) zoekt sexdate
Miereille 44 uit Marknesse, Flevoland
Hallo, ik heb nu een partner die niet echt goed in bed is, ik weet niet of het aan hem ligt of maar ik heb hem al een aantal keer gezegd dat hij eens iets nieuws moet proberen om het spannend te maken maar hij doet het nog steeds niet. Ik ben het echt moe
Sensuele dame (44) zoekt man
Catharientje 41 uit Gemert, Noord-Brabant
Alles loopt wel aardig op rolletjes, al zeg ik het zelf. Mijn leven is goed op orde, maar ben absoluut geen controlfreak. Het wordt nu wel eens tijd om weer eens te gaan daten, altijd maar werken, sporten en alles alleen moeten doen is ook niet leuk.
Lieve vrouw (41) zoekt jongens
Hannial 30 uit Woerden, Utrecht
Tuf lekker rond met mijn auto. Ik heb zelfs lol in de file maar goed want ik sta er weleens in. Ik ben al een tijdje vrijgezel en behalve een rot einde kan ik niet klagen over mijn laatste relatie. Hoewel ik natuurlijk wel even het nu stukken beter wil
Hete milf (30) zoekt contacten