rosyyxx2110 35 uit Bosch en Duin, Utrecht
Ik wil aandacht krijgen van een bijzonder persoon in het leven, een man die iets groots wil opbouwen, zal zo fijn zijn. Ik denk dat we dingen kunnen laten gebeuren en gewoon kunnen doen wat we leuk vinden ... Jij wil een perfecte tijd doormalen?
Lieve moeder (35) zoekt erotiek
kendallight 31 uit Prinsenbeek, Noord-Brabant
Hej! Leuk dat je een kijkje neemt, ik ben een spontane meid van 26 jaar. Heb je zin in een leuk gesprek, dan zie ik je reactie verschijnen :) Ik zoek een man die erg gemoedelijk is en lief en eerlijk en teder en rustig en humoristisch en goed verzorgd
Lekkere milf (31) zoekt jongens
Samsa770722 40 uit s-Gravenhage, Zuid-Holland
De laatste one night stand die ik had, is niet zo heel erg goed bevallen. Op het moment zelf wel, we hadden waanzinnige seks maar 's ochtends kreeg ik hem de deur niet uit. Hij stelde zelfs voor om met hem en zijn ouders mee te gaan lunchen die dag. WoW!
Lekkere vrouw (40) zoekt contacten