Bregje23 uit Noord-Holland in haar eigen woorden
Iemand met een beetje mensenkennis, mag van mij wel lekker sexy zijn, niets verkeerds mee :) Lief en teder. Houd veel van reizen.
Solly1 35 uit Hattem, Gelderland
Zoals je kunt zien ben ik iemand die niet bang is zich te uiten. Ik kan soms een beetje lomp zijn, maar dat is dan puur uit eerlijkheid en ik hou er niet van om iets mooier voor te stellen dan het is. Alles wat je moet weten is dat ik eerlijk ben en oprecht.
Lieve moeder (35) zoekt dating
Feesjemetmij 71 uit Hooge Zwaluwe, Noord-Brabant
Esther is mijn naam, ik ben weduwe sinds 3 jaar. Mijn kleindochter vroeg me waarom ik niet eens via een andere weg contact probeerde te leggen, en kijk ik heb mij hier dan maar een profieltje aangemaakt en ben heel erg benieuwd of ik nog in de markt
Eenzame granny (71) zoekt sexdate
Natkutje1982 35 uit Maastricht, Limburg
Ik ben een getrouwde vrouw, en ik zoek een harde lul die me schreeuwend klaar laat komen N heerlijke harde lul die me hard wil neuken
Lieve moeder (35) zoekt dating