Hazewindus uit Noord-Holland in haar eigen woorden
In ieder geval een honden liefhebber zijn anders zou je bij mij leven in een hel, met alle pups heb ik er iets meer dan 60 nu. Verder moet je een beetje actief zijn, lief en behulpzaam het is helemaal niet erg als een man ook eens de stofzuiger gebruikt.
angelique1979 38 uit Zaandam, Noord-Holland
ik ben een leuke lieve meid die van humor houd en zoekt een serieuze relatie. voor de duidelijkheid, ik ben op zoek naar een MAN ik zoek een lieve rustige man die van uitgaan houd en liefst met auto want ik hou van lange autoritten ;)
Lieve vrouw (38) zoekt sexdate
Meisje0164 22 uit Bergen op Zoom, Noord-Brabant
Ben spontaan en gezellig en meestal ook lief :) Leeftijd maakt niet uit zolang het maar spannend is..
Mooie tiener (22) zoekt jongens
Andreadrea 26 uit Oostwold, Groningen
Ik ben hier om een nieuwe kerel te vinden, ik heb een man nodig die jong van geest is en heel goed met mijn gevoelens zou kunnen zijn, ik zou willen dat je dat bent. Je moet hier zo snel mogelijk zijn als je een connectie met mij wilt hebben.
Sexy meid (26) zoekt sex
chicatjuh 25 uit Goirle, Noord-Brabant
Ik ben een nogal verlegen aangelegde meid die niet gemakkelijk contacten leg. Het lukt me niet om van een leuke man aandacht te krijgen want ik voel me gelijk onwennig. Vandaar ik het via deze weg probeer. Wie weet lukt het nu wel? Een man die recht
Lekkere meid (25) zoekt jongens