Anniccka uit Noord-Holland in haar eigen woorden
Je bent ook niet op zoek naar liefde, want dat zou de dingen tussen ons alleen maar ingewikkelder maken en geen van ons is bereid dat te hebben, toch ??? Laten we het eenvoudig en leuk houden.
Roodkapjeee 29 uit Almelo, Overijssel
Hallo leuke mannen! Ik ben Martine en woon nu ruim half jaartje in mijn huisje. Heb de draai wel gevonden en gelukkig hoeft er niet zoveel meer gedaan te worden. Ik wil me nu concentreren op hele andere dingen en dat is het vinden van een leuke man.
Wulpse jongedame (29) zoekt mannen
christine200 34 uit Amsterdam, Noord-Holland
Ik ben toegewijd, liefdevol persoon en aan een deel van mij is om alle mensen te houden, van mijn eigen gedachten en mijn eigen idee, kan ik komen tot een beter begrip van mijn sterke en weaknesses.I kunnen verbeteren mijn interpersoonlijke relaties,
Lekkere moeder (34) zoekt mannen
Dansrola 37 uit Driebergen-Rijsenburg, Utrecht
Ik heb een leuke baan en veel vrienden. In mijn vrije tijd vind ik het heerlijk om met mijn hondje de bossen in te gaan. Maar in je eentje in het veel minder dan leuk natuurlijk. Wat ik zoek is een man. Niet alleen om mee met mij en mijn hondje naar de bossen
Lieve moeder (37) zoekt sexdate