Kleurloos 48 uit Achterveld, Utrecht
Ik ben een dame die sinds enige tijd gescheiden is maar toch weer de drang voelt om zich open te stellen voor de liefde. Het heeft nu wel lang genoeg geduurd moet ik zeggen en ik wil er dan ook weer helemaal voor gaan. Ik ben sociaal, lief en eerlijk!
Lekkere rijpe (48) zoekt mannen
violetlady 38 uit Spaarndam, Noord-Holland
Ik ben hier om degene te vinden die me aardig gaat behandelen. Het is echt een tijdje geleden dat ik bij iemand ben geweest die me speciaal zal laten voelen. Ik hoop dat nu te voelen. Kunnen we deze werkelijkheid maken voor ons? Ik weet zeker dat dit
Sensuele vrouw (38) zoekt dating
cutecouple 31 uit Hoensbroek, Limburg
wij zijn een leuk stel op zoek naar een leuke meid die in is voor een avontuurtje :) ben jij een leuke spontane meid en heb je zin in een avontuurtje met ons?? stuur gerust een berichtje en wie weet ;) xxx msn is ook goed hoor ;)
Eenzame milf (31) zoekt dating
polite_Jess1 25 uit Gelselaar, Gelderland
Een meid die gek op een mooie man is maar die het maar niet lukt om er eentje aan de haak te slaan. Ik ga het nu via hier proberen en weet zeker dat het me eens moet lukken. Tijd voor actie kan ik zeker wel zeggen denk jij daar ook zo over? Een mooie man is
Geile meid (25) zoekt daters