Iza1 48 uit Aalsmeer, Noord-Holland
Hallo allemaal.. Als ik mijzelf moet omschrijven dan ben ik een aardige, lieve en openhartige vrouw. Toch merk ik dat ik zo af en toe behoefte heb aan leuk contact en gezelligheid. Iemand die net zo kan ontvangen als mij. Waar ik eindelijk mijn
Lekkere rijpe (48) zoekt contacten
AgnthaX 66 uit Maarn, Utrecht
Op mijn leeftijd is alles wat ik zoek bezet . Al mijn vrienden zijn gemigreerd, dus ik wil gewoon een paar vrienden hebben met wie ik kan praten en afspreken. Op zoek naar iemand bij voorkeur rond mijn leeftijd die dezelfde interesses heeft.
Lieve granny (66) zoekt mannen
Fatima196707 50 uit Zwolle, Overijssel
Hello i am Fatima, ik wiel leren de Nederlandse taal, had man die is niet meer naast mij ik nu hiel alleen en kent hier niemand. Niemand doet mij zeggen hallo, Heb wel 2 kind..Jongen en meisje. Jij wilt mij leren kennen en helpen? Je bent lieve man
Geile rijpe (50) zoekt jongens
mystooryyyxx 23 uit Deventer, Overijssel
Ik heb borsten en een kont en een beetje buikje vrouwelijk toch? ik ben bi. jij mag zijn hoe je bent als je maar lekker bent.
Sexy meid (23) zoekt daters