IkBenBritt uit Noord-Brabant in haar eigen woorden
Vind het belangrijk dat een man er leuk en goed verzorgd uitziet. Hij heeft een normaal sociaal leven waarin wel een leuk contact in past. Is betrouwbaar, eerlijk, wel mannelijk en doet moeite om mij voor zich te winnen.
GlendaGB 59 uit Kerkrade, Limburg
Blije en vastberaden dame. Zeer optimistisch en vol grappige humor. Snel op haar tenen getrapt en een open hart. Ik denk dat dit gedeelte net zoiets is als het invullen van een vacature, maar het is geweldig voor mij. Geluk. Mensen vertrouwen
Mooie oma (59) zoekt erotiek
2013isMijnJaar 41 uit Eindhoven, Noord-Brabant
Weer alleen na lange tijd, zoek ik een man die samen met mij de toekomst wil delen. Met samen bedoel ik: we zijn er voor elkaar no matter what. Daarnaast gunnen we elk ons eigen leven. Samen wonen wil ik bijvoorbeeld voorlopig helemaal niet aan denken.
Mooie vrouw (41) zoekt sex
Mich3ll3 31 uit Rozenburg, Zuid-Holland
Ik geniet van vrijheid. Een relatie is nog niet voor mij weggelegd, daarvoor geniet ik nog teveel van het leven en dat spontane van mannen ontmoeten en af en toe foute dingen mee uit te halen ;) Jij kickt ook op spontane acties en wilt je niet binden.
Eenzame milf (31) zoekt daters