Knuffelbeertje_ 25 uit Lelystad, Flevoland
Ben een leuke en lieve meid van 22. Geen makkelijk persoon, maar zodra je me beter kent en weet hoe ik in elkaar zit, kom je erachter dat ik een heel lief meisje ben!
Alleenstaande meid (25) zoekt date
Glitterglam 36 uit Tilburg, Noord-Brabant
Ik ben Malou 33 jaar, en ben model. Ik ben iemand die actief is, en leuk vind om dingen te doen. Ik sport ongeveer 3 x in de week. Ik ben actief in tafeltennis, in mijn vrije tijd ben ik veel bij mijn vrienden groep. Ik zoek een man die actief is en houd
Alleenstaande moeder (36) zoekt mannen
Zarara85 32 uit Pernis Rotterdam, Zuid-Holland
Ik zou je willen vertellen dat ik een nederige en hardwerkende vrouw ben, ik vind het leuk om mee te werken, vriendelijk te zijn en vooral anderen te helpen. Ik hou er altijd van aandachtig te krijgen , erg verwend, maar vooral erg geduldig met anderen.
Wulpse milf (32) zoekt man
Odette61 56 uit Enschede, Overijssel
Ik ben een beetje gek, beetje raar, beetje eigenzinnig, beetje egoistisch, maar toch... best wel charming... mag graag lachen.. mag graag beetje mysterieus zijn, mag graag zoeken naar het 'anders zijn', zoeken naar die naald, zoeken naar
Wulpse oma (56) zoekt contacten