Evanglne 23 uit Baflo, Groningen
Waardeer het vriendelijke gebaar, de woorden van bemoediging en de gunstige omstandigheden die zich in je leven voordoen. Als je een kleine danklijst maakt terwijl jede dag start of eindigt, kunt u uw aandacht verleggen van wrokgevoelens
Wulpse meid (23) zoekt jongens
vis 42 uit Borger, Drenthe
spontane vrouw van 39. ik zoek een maatje en misschien komt daar wel wat meer uit. ben gescheiden en heb 2 dochters die erg belangrijk zijn. ben jij een leuke man die mij aanspreekt reageer dan! je krijgt altijd antwoord.
Geile dame (42) zoekt date
CoolBlue92 26 uit Zeewolde, Flevoland
nou ik ben in de eerste plaats een familie georiënteerd meisje en carrière georiënteerd, ik ben hier voor vriendschap, niet echt een relatie, maar ik sta open voor alles een man van mijn leeftijd die, vriendelijk en warm is.
Alleenstaande meid (26) zoekt erotiek
Dear__L3xy 26 uit Wijk bij Duurstede, Utrecht
Over mijn verleden praat ik niet graag dus je hoeft er mij niet naar te vragen. Ik zoek hier net wat afleiding en ik hoop dat ik jouw hulp wel kan krijgen om weer wat vrolijker te worden. Ik wil een nieuwe weg inslaan en ben op zoek naar een lieve man die
Lekkere meid (26) zoekt sex