N111ckyy uit Noord-Brabant in haar eigen woorden
Wanneer je verliefd bent, moet je de persoon aanmoedigen waar je verliefd op bent om dingen te doen die hen gelukkig maken. Als je iets niet leukt vind aan de ander, laat het gaan.
Kimmii 25 uit Helmond, Noord-Brabant
Ik ben kim, ik voel me tot beide geslachten aan getrokken maar het meesten naar het vrouwelijk geslacht :$
Alleenstaande meid (25) zoekt date
Nienex 25 uit Wilhelminadorp, Zeeland
Zolang ik mezelf kan zijn vind ik het goed, in die zin dat ik het liefst head over heels in love val om het maar zo te zeggen maar dat is een droom. Er moet gelijk een klik zijn, je weet wel dat je niet uitgepraat raakt of het gevoel niet wilt missen wat
Lieve meid (25) zoekt mannen
Love4Katty 28 uit Akersloot, Noord-Holland
Ik hou van muziek, dans, wat dan ook, nachten in nacht uit. Leuke restaurants waar ze lekker eten serveren mmm .. Pizza langs het strand, wijn , duikervaringen,een biertje... Bij iemand zijn waar ik van geniet, is waar het allemaal om draait.
Hete jongedame (28) zoekt contacten
Noovaa 26 uit Assen, Drenthe
Ik ben iemand die niet zo snel genoegen neemt met iemand. Het moet echt wel klikken, en daarom heb ik mij hier ingeschreven, eens kijken welke sexy mannen hier te vinden zijn. Ik ben een lieve dame, met ook wat pit. Ik hou van reizen en uitgaan. En
Mooie meid (26) zoekt jongens