NewChickTheblok 25 uit Ossenwaard, Utrecht
ben studente, single, spontaan. sportief en wil nieuwe mensen leren kennen op zoek naar een gezellige leuke jongen, die zin heeft in een leuke date!!
Eenzame meid (25) zoekt dating
NorahJ_7 40 uit Ommeren, Gelderland
De waarheid is dat ik echt van reizen hou maar ik haat het om alleen te reizen. Ik zou graag iemand vinden die de wereld met mij over zou reizen. Ik geniet van reizen, ik denk dat het leuk is om de wereld te verkennen.
Sexy vrouw (40) zoekt mannen
JelkeCross 24 uit Assen, Drenthe
Heeyheyy, Mijn naam is Jelke, kom uit Assen. gek, gestoord, maar wel prettig gestoord. relaxt, gezellig. int weekends naar de keet, biertje doen enzo. Ik woon nog thuis en mn ouders zijn niet zo van het meenemen van vrienden naar huis :-/ dus vandaar
Mooie meid (24) zoekt mannen
BM 36 uit Gemonde, Noord-Brabant
Ik ben een lekkere bi meid met ingevlochten haar een beetje als die actrice van Tess. Helaas ben ik iets minder bedeeld dan zij. Ben een relaxte type. Ik heb 1 grote wens met mijn vriendin samen, je mag raden wat. Ik flirt graag en het lijkt me leuk
Sensuele moeder (36) zoekt jongens