Ruigechick 47 uit Baarlo, Overijssel
Eigenlijk vind ik het best wel raar om mezelf op deze site te zetten maar het is iets wat ik moet overwinnen. Ik heb heel weinig vrienden omdat ik best wel verlegen ben. Ik heb een goede baan maar de vrienden helaas niet. Daarom zoek ik hier een maatje.
Sensuele dame (47) zoekt date
rosalinda1980 37 uit s-Hertogenbosch, Noord-Brabant
hoi ben rosalinda ben 32 jaar vroeg samen gaan wonen en nu vrijgezel erg bischierig en op ontdekking nu xxx een lief meisje en schoon op dr zelf mn oog wil ook wat en hoop dat je ook van een feestje houd kunnen we ook samen thuis doen ben jij de meid die
Lieve moeder (37) zoekt man
DareDevellin 46 uit Nieuwegein, Utrecht
Ik ben een meisje dat serieus is in het leven, maar ik ben ook positief en perfectionistisch. Ik ben een begripvolle vrouw en kan met alle situaties omgaan en word niet makkelijk boos. Ik kan makkelijk vergeven en weer verder gaan met mijn leven.
Alleenstaande dame (46) zoekt date
Suzanneqq 22 uit Nieuwdorp, Zeeland
Jong en getekend dat klinkt heftig he? Het valt wel mee hoor. Maar het is gewoon zo dat ik erg strenge ouders heb, Niet zo maar uit huis mag en alles zo wat schriftelijk moet aan vragen. Dus ik dacht ik probeer hier al vast iemand te leren kennen. Ik
Mooie tiener (22) zoekt jongens