Modepop1976 41 uit Beekbergen, Gelderland
Ik ben een pittige dame, die weet wat ze wilt. Wanneer je mijn hart gestolen hebt kan ik heel erg lief zijn. Voor het zo ver is ben ik erg direct en duidelijk. Als iets me niet bevalt, zeg ik het meteen. Trouw zijn is voor mij het allerbelangrijkste.
Geile vrouw (41) zoekt daters
SandraMor 41 uit Hillegom, Zuid-Holland
Hoe zal ik het netjes zeggen hihi, mijn ex was een echte egoïst en ik ben dan ook blij dat ik van hem af ben. Klinkt misschien hard maar is gewoon zo. Hij is al een tijdje bij me weg en ik ben dan nu ook weer helemaal klaar om de gok te wagen en op zoek
Lekkere vrouw (41) zoekt erotiek
Seasss 37 uit Emmeloord, Flevoland
Spontane, leuke en mooie vrouw. Speels en houdt van humor. Intelligente vrouw met een leuk beroep en onafhankelijk. Een soulmate met zekere intelligentie en levenswijsheid, is ondernemend ingesteld. Heeft ook heel wat bereikt op carrièregebied
Sexy moeder (37) zoekt mannen
CANTBUYMELOVE 29 uit Waalwijk, Noord-Brabant
- Klein - Lief - Zorgzaam - Koppig - Eigenwijs - Spontaan - Nieuwsgierig - Ondernemend - Grappig - Snel geirriteerd. Iemand die lief is, humor heeft en ondernemend is!
Alleenstaande jongedame (29) zoekt date