Kristiina 33 uit Roermond, Limburg
Hardwerkende vrouw in een LAT relatie die vaker ontevreden in slaap valt, omdat ik gebrek heb aan seksueel contact en daar wil ik verandering in brengen. Ik hoop dat op deze manier te doen. Jij bent een discrete man die een vrouw zoals ik graag verwent.
Wulpse milf (33) zoekt jongens
BehindBlueEyes 23 uit Heino, Overijssel
Ik ben Yentl, en je hoeft mij echt niet op mijn blauwe ogen te geloven dat ik een hartstikke leuke, blonde meid van 19 ben, maar ik ben dat wel en nog single ook. Ik ben blond maar zeker niet dom dus probeer me niet aan het lijntje te houden met mooie praatjes
Wulpse meid (23) zoekt man
Yvonneke830618 34 uit Assen, Drenthe
Goede eigenschappen: lief, zelfstandig, humoristisch, zelfkennis, eerlijk, bescheiden, positief, creatief, betrouwbaar, loyaal en natuurlijk veel meer. Slechte eigenschappen: gevoelig, sarcastisch, verlegen en onzeker (afhankelijk
Sexy moeder (34) zoekt jongens
Toogood4u 30 uit Aalsmeer, Noord-Holland
Ik ben een vrouw van 27, 1.68. , Donkerblond haar grijze ogen. Ik ben op zoek naar een lieve sociale zorgzame man. Die lekker geniet van een glas wijn en een hapje eten. Ik vind het fijn om met iemand een keer gezellig uit te gaan.
Hete milf (30) zoekt contacten