Kikkertje198812 28 uit Nijmegen, Gelderland
Hoi ik ben Liz uit Nijmegen en het schijnt zo te zijn dat jongens geen relatie met mij durven te hebben omdat ik kikkers in huis heb. Goed er zitten er een paar giftige tussen maar het zijn echt mooi diertjes hoor en ze zitten veilig in een terrarium.
Lekkere jongedame (28) zoekt sexdate
inge816 47 uit Ammerzoden, Gelderland
Normaal gesproken zou ik er niet zo snel aan denken om me op een datingsite te zetten maar mijn buurvrouw heeft me al zo veel leuke dingen er over verteld, dat ik verschrikkelijk nieuwsgierig ben geworden en het dus toch niet kon laten eens een kijkje
Lieve dame (47) zoekt contacten
gabriella 33 uit Sellingen, Groningen
Sportief, ik hou van een biertje/cocktail op zn tijd, ga graag uit met vrienden. Ben ondeugend, eigenwijs, en een brutaaltje op zn tijd. De rest vraag je me maar zelf ;-) Ben niet zo van uiterlijke kenmerken alhoewel een leuke kop meegenomen is
Geile milf (33) zoekt sex
Anabel1981 36 uit Maassluis, Zuid-Holland
Vrolijk, spontaan, altijd in voor leuke en gezellige dingen en opzoek naar een lekker ding die weet wat hij / zij met een vrouwelijke vrouw moeten doen. Oja zij die een relatie hebben doe geen moeite ik wil geen gedoe. Gewoon lekker en leuk.
Lieve moeder (36) zoekt mannen