Elenaaa9606 uit Limburg in haar eigen woorden
Een lieve jongen met zijn hart op de goede plek, iemand waar ik van alles mee kan delen en er ook echt interesse in toont. Kortom, ik zoek iemand om oud mee te worden!!!
SamirahRed 37 uit Venray, Limburg
Ben erg gemakkelijk in de omgang. Al hou ik wel van duidelijkheid. Ik ben zelf recht voor zn raap daar moet je echt tegen kunnen. Want wat ik denk dat zeg ik ook :):) Gezellig, leuk, spontaan! Geen macho man! Daar walg ik enorm van. Wees jezelf, dan
Alleenstaande moeder (37) zoekt man
RockStarr 34 uit Arnhem, Gelderland
Ben hier om gezellig met mensen te kletsen die in de buurt wonen van Arnhem, van lekker uitgaan houden, een gezellige kroeg. Niet meteen mijn nummer vragen, dat hoor ik echt te vaak! Gezellige leuke jongen die ook wel van uitgaan houd.
Hete moeder (34) zoekt mannen
BBWenmeer 45 uit Leeuwarden, Friesland
Hooi, ik ben Sonja, en wil jij net als ik, af en toe een verzetje ? Ik ben getrouwd maar kan gewoon niet zonder de spanning en passie van het vreemdgaan. Ik ben iemand die gauw iets eentonig vind worden dus zoek graag de afleiding en de spanning op ?
Sensuele dame (45) zoekt mannen
ColbyGreen 45 uit Dirksland, Zuid-Holland
gezellig vrolijk moeder ik ben op zoek naar leuke mensen hier voor leuke contacten en ik zie het wel verder
Sensuele dame (45) zoekt jongens