Amber008 35 uit Bronneger, Drenthe
Als ik wat vrije tijd heb, kun je me in de natuur vinden. Ik hou echt van de natuur en dat is ook goed voor mij. Ik heb een man nodig die met mij meegaat, lange wandelingen maakt en dat we doen wat we willen. Ben jij die man? Ik heb een man nodig in mijn leven
Sexy moeder (35) zoekt man
Chyjenne 37 uit Sneek, Friesland
Ik ben met regelmaat te vinden in sauna's in Friesland en vind het dan leuk om bekeken te worden en te bekijken. Daar wil ik als er privacy is en een man of vrouw (of stel) me erg aan staat ook wel verder in gaan. Maar dat is geen moeten en komt natuurlijk.
Sexy moeder (37) zoekt man
Greet49 67 uit Meerkerk, Zuid-Holland
Aangenaam kennis te maken op deze manier. Ik weet ook niet wat ik neer moet gaan zetten. Ben al iets ouder dan een jong meisje. Maar zeker niet een vrouw die te lang alleen wil gaan blijven. Wat is jouw motivatie? Ik ben al een tijd alleen en dat past
Sensuele granny (67) zoekt dating
Sunshine23 34 uit Amsterdam-Zuidoost, Noord-Holland
i like to travel and to get to know different cultures you have to be similar. i'm looking for a sportive, man, who likes to travel.
Eenzame moeder (34) zoekt erotiek