wieweet23 71 uit Breda, Noord-Brabant
Een aantal kenmerken over mezelf die ik met je wil delen: charismatische moderne vrouw, jong van geest, stabiel, positieve ingesteld, vol met zelfspot , stijlvol, down to earth, ondernemend, creatief, voorzien van sterke persoonlijkheid.
Wulpse granny (71) zoekt mannen
MissPrissca 31 uit Vlaardingen, Zuid-Holland
Een lieve rustige dame die openstaat voor een warme relatie. Ik ben heel zorgzaam en attent en zoek eigenlijk een man die hetzelfde karakter heeft. Ik ben serieus in de liefde en wie weet kom ik hier mijn eigen prins tegen. Charmant, lief, attent.
Sensuele milf (31) zoekt dating
Daya 31 uit Den Haag, Zuid-Holland
Leuke vrouw geboren in Paramaribo, ik ben van Surinaams, Hindoestaandse afkomst en woon al jaren in Den Haag. Sinds enkele maanden weer single. Foto op aanvraag! Geen idee, ik heb niet een lijst met eisen of wat anders klaar liggen. Een mooie
Lekkere milf (31) zoekt daters
brigitte83 34 uit Vlissingen, Zeeland
Ik ben een sportieve (basketbal) en wat langere vrouw, ik woon deel met een paar meiden een flatje in het centrum van Vlissingen, daarnaast geef ik les op het CIOS (sportopleidingen) in Vlissingen het lukt me maar niet om een leuke "tijdelijke"
Alleenstaande moeder (34) zoekt sex