durfallesaan 36 uit Assen, Drenthe
Drents Jamaicaans schone zoekt leuke man, liefst met Jamaicaanse achtergrond net als ik. Ik hou van mijn cultuur en ga graag regelmatig terug naar mijn moeder eiland om weer even op te laden en mijn familie te bezoeken. Begrijpt wat ik bedoel.
Wulpse moeder (36) zoekt jongens
wh00wps 32 uit Hempens, Friesland
Ik ben een heel liefhebbende vrouw die op zoek is naar een leuke kleine romance: hihi. Ik zou graag samen op stap gaan, we zouden kunnen gaan voor een drankje of een hapje en misschien samen naar een film of iets anders? Iemand die op date wil gaan
Hete milf (32) zoekt man
leuk_meisje 28 uit Utrecht, Utrecht
een lief leuk meisje die opzoek is naar de prins op het witte paard iemand die niet liegt niet vreemd gaat en eerlijk is en die me neemt zo als ik ben gewoon een leuk lief meisje
Geile jongedame (28) zoekt erotiek
Nathaliz 38 uit Lelystad, Flevoland
Ik ben single en heb veel tijd om op mooie plaatsen te zijn. Ik denk dat het een goed idee is als ik op de plekken kan zijn met iemand waar ik mijn leven mee kan delen. Ben je er voor me als ik je nodig heb? Ik hoop dat je een liefdevolle man bent en een verantwoordelijke.
Mooie vrouw (38) zoekt sex