Carla1x914 24 uit Wolphaartsdijk, Zeeland
De mooiste ben ik niet maar ik heb wel een leuk karakter en maak snel vrienden. Ik ben een keer teleurgesteld, maar ik geef de moed niet op en ben opzoek naar een nieuwe uitdaging. Je hebt een leuk karakter en je bent ook leuk in de omgang.
Geile meid (24) zoekt daters
Rhabhitz 38 uit Harlingen, Friesland
Na drie keer de stap te willen nemen heb ik toch overwogen mij hier aan te melden. Ik ben opzoek naar een serieuze relatie, een maatje en iemand die er voor mij kan zijn en mij het gevoel kan geven dat ik belangrijk ben. Op straat zou ik nooit zomaar
Alleenstaande vrouw (38) zoekt dating
LollyPopj199406 23 uit Beek, Limburg
Ik heb het getroffen met mijn baantje, maar niet met de liefde. Althans niet het type liefde waar ik naar op zoek ben. Ik wil namelijk een ruimdenkende vriend hebben met wie ik sex parties kan bezoeken. Het hoeft niet perse zo te zijn daat ik ook daadwerkelijk
Sensuele meid (23) zoekt dating
anoniememuis 44 uit Ossenisse, Zeeland
Eigenlijk wil ik nog niet teveel vertellen, dit is namelijk mijn eerste keer dat ik ook maar iets op een site neer gaat zetten. Maar het is handiger voor mij op deze manier. Volgens een kennisje kan het zomaar gebeuren dat er iemand dit leest en denkt.
Hete dame (44) zoekt mannen