Hailey19920226 uit Groningen in haar eigen woorden
Leuke jongen gezocht die zich kan vinden in het volgende: Sportief, spontaan, houdt van een geintje; Samen lachen, maar ook een goed gesprek kunnen hebben. Lekker plezier maken en genieten van elkaar, kijken waar het naartoe gaat toch?
DanielleLiefste 39 uit Bentelo, Overijssel
Ik ben een kunstenaar in hart en nieren. Creatief, ook op het gebied van het verkrijgen van intiem contact. Mij hoor je niet klagen, ik sta nooit erg lang droog, maar een bepaalde voldoening heb ik nog niet gevonden. Graag kom ik in contact met mannen!
Hete vrouw (39) zoekt erotiek
Teddyjebabyxx 22 uit Leiden, Zuid-Holland
Heii, Ik ben Teddy, ben 18 jaartjes jong, zit nu in 6vwo, ben bi en eenzaam :( wie wordt mijn maatje? ;) volgt
Eenzame tiener (22) zoekt sexdate
sameninbad 41 uit Almelo, Overijssel
Ik kan hier van alles neerzetten, alsof jij mij zou geloven. Dus laat ik maar gewoon eerlijk zijn. Ik WAS lesbisch, 3 jaar een relatie gehad met een vrouw, Daarvoor nooit echt een relatie gehad. Maar nu? Ik miste wat in de relatie, vooral qua sex.
Wulpse vrouw (41) zoekt man
nina505 29 uit Uden, Noord-Brabant
Ik ben een leuke vrouw uit Uden, Noord-Brabant op zoek naar een man tussen 25 en 35 jaar. Ik heb al eerder een realtie gehad heb geen kinderen en werk in Eindhoven. Als ik niet reageer dan vind ik je niet leuk en probeer ik credits te besparen. Voel
Eenzame jongedame (29) zoekt mannen