FantastiQ uit Groningen in haar eigen woorden
Hmmmm, wat zoek ik precies? Een lekker ding, om de tijd mee door te brengen. Iemand die mij gezelschap houdt en net zoals ik een open persoon is.
Kleiduifje 42 uit Westzaan, Noord-Holland
Ik ben Mathilde, 39 jaar. Heb een online winkel in duurdere lingerie. Ik ben regelmatig in het buitenland te vinden om mooie setjes in te kopen. Zakelijk loopt het dus goed maar als persoon ben je toch maar alleen. En veel "vrienden"
Sexy dame (42) zoekt dating
Quirinaa 40 uit Axel, Zeeland
Ik heb al heel wat ellende in mijn leven gekend. Mij zelfs een tijdje amper nog buiten bevonden en mijn vrienden wat links laten liggen. Maar gelukkig is dat tijdperk nu achter mij en sta ik er weer helemaal. Wat ik zoek is gewoon leuk en serieus contact
Lekkere vrouw (40) zoekt mannen
_Relle_Cha 35 uit Assen, Drenthe
Laten we leuke dingen doen samen! Als je een goeie tijd wil, weet ik zeker dat het ons wel gaat lukken. Samen zijn, gelukkig worden, het is allemaal niet zo ingewikkeld. Ik hoop dat we elkaar een goed gevoel kunnen geven, ben jij die man die ik zoek?
Wulpse moeder (35) zoekt daters