MM234 21 uit Lelystad, Flevoland
Ik ben dol op reizen en soms wil ik samen zijn met iemand die ook avontuur houdt. Ik wil nu graag eens iets nieuws doen en hopelijk vind ik iemand die het leuk vindt om met me mee te gaan! Ik zoek een man die me niet ongelukkig maakt en die zijn best doet
Lieve tiener (21) zoekt man
YolaSail 56 uit Goes, Zeeland
Ik ben een vrouw van middelbare leeftijd,en zoekt een man van ongeveer 45 t/m 75 jaar voor een date. Heb je interesse? mail me dan wie weet hebben we een leuke date! Een man die me mezelf laat zijn!
Sexy oma (56) zoekt mannen
moeemoo 40 uit Culemborg, Gelderland
Om maar met de deur in huis te vallen, ik zoek een vriendje. Het hoeft echt niet direct een serieuze relatie te worden maar ik ben het zo zat om overal alleen naar toe te gaan en zou het zo fijn vinden om met een man aan mijn zijde vergezelt te worden.
Hete vrouw (40) zoekt date
Staartje1989 28 uit Heerlen, Limburg
prachtige kijkers een eigen wil , lief sociaal, behulpzaam , zorgzaam,behoedend.ik kan zo nog wel uren door gaan maar goed dan word het denk ik wel een beetje saai haha. Ik ben wel een vrolijke meid woon in het super mooie Limburg dus weet heel goed
Alleenstaande jongedame (28) zoekt mannen