Heather__11 uit Groningen in haar eigen woorden
Hier kan ik een heel verhaal neerzetten over wat ik belangrijk vind bij een man, maar zo werkt het volgens mij niet. De klik die we hebben is voor mij belangrijker dan wat voor uiterlijk je hebt de binnenkant telt voor mij veel meer.
Vada 26 uit Leerdam, Zuid-Holland
Ik ben een gepassioneerde vrouw met een gebruiksaanwijzing. Ik ga graag uit met familie ik ga graag uit met vrienden. Ik hou gewoon van uitgaan en dat kan ik dan nog wel een keer of 6 herhalen, zo erg hou ik er van. ik hou van uitgaan, ik hou van uitgaan,
Sensuele meid (26) zoekt daters
vanpruisen 47 uit Waddinxveen, Zuid-Holland
Ik ben een vlotte spontane vrouw die zich weer op en top vrouw wil voelen. Die gewaardeerd wordt, zich weer sexy kan voelen en ..... Ik ben dol op spontane onverwachte uitjes. Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw
Sexy dame (47) zoekt mannen
Paardenbloem 44 uit Stadskanaal, Groningen
Daar sta ik dan na 13 jaar huwelijk en 16 jaar samen zijn zonder kinderen. Nu ben ik alweer 2 jaar gescheiden en heb ik me erbij neergelegd dat het moederschap er voor mij niet meer in zit. Dus zoek ik een leuke man om vooral leuke dingen mee te doen.
Lekkere dame (44) zoekt daters
GeerenGoor 27 uit Deventer, Overijssel
Kom daar zelf maar achter, als het maar ondeugend overkomt. Je moet gewoon simpel lekker geil zijn en vaak zin hebben.
Wulpse jongedame (27) zoekt contacten