RedDevilin 23 uit Akersloot, Noord-Holland
hou jij niet van rock en punk??? zoek dan lekker verder! ten eerste ben ik hier gewoon om wat leuke chille mensen te leren kennen, dus neee! Ik stuur geen plaatjes van boos or what evah!! Voor porno ga je lekker maar onder papa's matras kijkeh!! :p
Lieve meid (23) zoekt dating
Ariella_X- 40 uit Maastricht, Limburg
Ik ben op zoek naar iemand met wie ik voor lange tijd samen kan zijn. Ik zoek een langdurige relatie. Kun jij mij geven waar ik naar op zoek ben? Laten we deze dag speciaal maken. Ik weet zeker dat we elkaar veel te bieden hebben en lol kunnen maken.
Sexy vrouw (40) zoekt man
Julia12345 41 uit Weerselo, Overijssel
Ik mis het hebben van een goede vent in mijn leven. Het is een tijdje geleden dat ik een goede relatie heb gehad. Alle jongens die ik heb ontmoet willen alleen maar een neukmaatje hebben. Daar kan ik niets aan doen. Ik wil nu gewoon wat plezier hebben.
Lekkere vrouw (41) zoekt mannen