_Relle_Cha 35 uit Assen, Drenthe
Laten we leuke dingen doen samen! Als je een goeie tijd wil, weet ik zeker dat het ons wel gaat lukken. Samen zijn, gelukkig worden, het is allemaal niet zo ingewikkeld. Ik hoop dat we elkaar een goed gevoel kunnen geven, ben jij die man die ik zoek?
Wulpse moeder (35) zoekt daters
CharliesAngel_89 28 uit Poortugaal, Zuid-Holland
Ik ben een vrolijke blondine. Een echte spring in 't veld. Ik heb een leuk huisje, de job die ik wilde, een lieve hond. Rara, wat mis ik? Juist! Die ene leuke jongen of man die mijn leuke leventje nog leuker maakt. Ik sta open voor een serieuze relatie!
Sensuele jongedame (28) zoekt jongens
Roodkapjeee 29 uit Almelo, Overijssel
Hallo leuke mannen! Ik ben Martine en woon nu ruim half jaartje in mijn huisje. Heb de draai wel gevonden en gelukkig hoeft er niet zoveel meer gedaan te worden. Ik wil me nu concentreren op hele andere dingen en dat is het vinden van een leuke man.
Wulpse jongedame (29) zoekt mannen
XenaBabe 29 uit Alphen aan den Rijn, Zuid-Holland
Je weet het nooit als je het niet probeert :-) Gewoon op zoek naar een lekker babbeltje een gezellige jongen. Die houd van dezelfde dingetjes en dat ook maar al te graag eens wil gaan doen. Beetje te spontaan ben ik. En soms iets te geluidsruchtig
Alleenstaande jongedame (29) zoekt contacten