Arnhemsgenot uit Gelderland in haar eigen woorden
ik zoek een date,met een leuke man die voor mij kiest A. Drankje? B. Seks in het (jubileum)park? C. Hapje eten ergens? D. Anders, namelijk.....?
Jo_uit69 48 uit Hobrede, Noord-Holland
Waarom zou ik dingen opnoemen die niet van toepassing zijn op mij. Ik kan niet geweldig koken, en ben soms gewoon een sloddervos. Kan gehaast zijn maar ook heel lui. Ben ik dan apart of gewoon precies zoals elk mens? Ik maak me niet leuker dan ik ben
Alleenstaande rijpe (48) zoekt sex
Ankeh 24 uit Bosschenhoofd, Noord-Brabant
Ik ben een jonge en alleenstaande vrouw die romantiek zoekt in het leven. Ik ben een paar keer gekwetst door de mannen met wie ik gedate heb, dus ik ben hier voor een andere sfeer. Ik ben erg lief en ik hoop dat je me met vriendelijkheid behandelt.
Lieve meid (24) zoekt jongens
Carla1966 51 uit Amsterdam, Noord-Holland
Ik ben een zeer positieve vrouw die ervan houdt altijd goed gehumeurd te zijn. Ik ben heel opgewekt en er is geen ruimte voor negativiteit, zelfs niet voor verdriet. Ik zou graag een aantal positieve mensen zoals ik willen ontmoeten. Sommige
Sexy rijpe (51) zoekt mannen