NancSHgrl uit Gelderland in haar eigen woorden
Eerst zou ik jou graag wat beter willen leren kennen. En als wij elkaar goed liggen, dan kennis maken met onze ouders en daarna samenwonen. Of ga ik te snel, want dan doen we het rustig aan. Als jij maar heel lief voor mij bent en ik voor jou. Dat is het belangrijkste.
bok 33 uit Assen, Drenthe
Volgens mijn vriendinnen ben ik zo koppig als een bok en heb ik daarom nog geen vriend en zij wel. Als we uitgaan en ze wijzen een man aan dan vind ik altijd wel iets niet goed en daarom staan ze nu achter mij mee te kijken hoe ik dit profiel aan het aanmaken
Hete milf (33) zoekt man
poocaasweet 46 uit Groningen, Groningen
Ik ben op zoek naar iemand die net als ik gek is op de natuur. Ik trek er graag op uit, zowel te voet als met de fiets. Als jij een man bent die de natuur ook op waarde kan schatten en ook graag wandelt, of fietst, dan ben jij degene die ik zoek!
Wulpse dame (46) zoekt sex
Jakkie1988 29 uit Amsterdam, Noord-Holland
Voor mij is een trio altijd nog een droom, maar eerst wil ik seks met een leuke vent die in bed ook erg goed is. Dan kunnen we altijd nog zien of er een trio in zit, of dat we eens samen naar een parenclub gaan? Vind je het een lekker idee om tijdens de lekkere
Lekkere jongedame (29) zoekt jongens