Noragoirle 21 uit Goirle, Noord-Brabant
Ik ben Nora, een leuke meid, nou ja zo noemen mijn vriendinnen mij, ik ben het alleen zat om te horen, je gaat altijd wel op stap maar je bent ook altijd druk met je studie en hebt geen tijd voor een vriend! Ha ha, beetje raar vind je niet, het is niet dat
Eenzame tiener (21) zoekt man
Galleryhouder 41 uit Utrecht, Utrecht
Nog nader door mij in te vullen Ik zoek een man die toch wel een bepaalde functie bekleedt, netjes gekleed is en goede manieren heeft als het gaat om sociale omgang en dergelijke. Ik geloof dat als het klikt we samen een fijne tijd zouden kunnen hebben.
Lekkere vrouw (41) zoekt mannen
ElizahX 23 uit Nuis, Groningen
Ik ben een zeer consistente dame. Ik wil een paar goede herinneringen aan anderen geven. Ik vertrouw mensen die er eerlijk uitzien en zijn tegenover mij. Eerlijke en betrouwbare mensen. Mensen die goede herinneringen met mij willen hebben.
Sensuele meid (23) zoekt sexdate