Lynndiewin 43 uit Noordwijkerhout, Zuid-Holland
Nou ben ik al een paar keer wat neer beginnen schrijven en het komt maar niet. Zal ik het dan maar gewoon simpel houden? Ik ben Amira, ik ben al een tweetal jaar gescheiden en het wordt stilaan tijd om iemand te leren kennen. Ik hou van lezen en van theater,
Geile dame (43) zoekt jongens
Aline4u 27 uit Niehove, Groningen
Ik ben al zo lang bezig vanaf toen ik nog maar een tiener was. Ik was al wild en ruiger van mezelf! Ik ben al met veel mannen geweest en nu ben ik hier om dat te veranderen, ik wil nu een serieuze man die gek op me is maar me met niet voor de gek zal houden.
Wulpse jongedame (27) zoekt date
Angliinah 37 uit Wierden, Overijssel
Ik wil gewoon wat nieuwe mensen ontmoeten die dol zijn op reizen. Ik wil ideeën opdoen op sommige goede plaatsen samen met andere mensen. Mensen die met mij willen reizen. Ook mensen die graag reizen samen met een groep .
Sensuele moeder (37) zoekt jongens
LoesjeX 36 uit Nieuwe Pekela, Groningen
Zoeken doe ik niet, dat loopt meestal verkeerd af. Maar ik ben wel te vinden voor een spannende date met happy ending. Mocht het ons zodanig bevallen, dan kunnen we dat nog wel eens vaker doen maar al te veel verplichtingen, dat trekt me niet zo.
Hete moeder (36) zoekt jongens