DaisyDay 21 uit Fijnaart, Noord-Brabant
Yo, ben Daisy, kom uit Fijnaart, ben 18 jaar en zit op het MBO, heb al verschillende studies gevolgd, omdat ik niet weet wat ik wil doen later :-/ hou van muziek, films met Matt Damon ?????? Was eerst op zoek naar leuke mensen van mijn leeftijd uit
Geile tiener (21) zoekt daters
dutchgirl 24 uit Utrecht, Utrecht
Ik ben dan nog wel jong maar al heel zelfstandig, ik woon al sinds mijn 17de op mezelf. Heb wel eens een vriendje gehad maar jongens van mijn leeftijd, spreken me niet zo aan. ik val meer op mannen die wat ouder zijn, rijper en vooral volwassener.
Mooie meid (24) zoekt date
Sanjax 24 uit Holwerd, Friesland
Ik ben Sanjax , spontaan, levendig en ik hou van mannen met status. Heb zelf een leuk leven, fijne vriendinnen een leuk huis en een goede baan. Maar ja, het is soms wel erg alleen. En dan bedoel ik in bed. Hou van stoere mannen die de vrouw het hof maken.
Alleenstaande meid (24) zoekt erotiek
svenson847r 37 uit Sneek, Friesland
Hallo Beste, Mijn naam is Vanessa Sorensen. Ben single en op zoek naar een seriuos en seksuele relatie. . Ik wil kussen en knuffelen, en knuffelen, maar ik won 't smoren je ..Volgt Hallo Beste, Mijn naam is Vanessa Sorensen. Ben single en op zoek
Geile moeder (37) zoekt jongens