Bellaahh uit Gelderland in haar eigen woorden
Ervaring: veel en gevarieerde levenservaringen. Affiliaties: gratis denken, subversie, festivals. Speciale vaardigheden: me aan het lachen maken, geduldig in een crisis, kracht of passie van een bepaalde beschrijving, een gevoel van avontuur. Oh en goede smaak in muziek !!
SammieJo 66 uit Huis ter Heide, Utrecht
Extroverte, gekke SammieJo, zo noemen mijn vrienden me. Ik werk nog steeds als kapster en hou er ook van om mijn haar in gekke kleuren te verven, maar wel netjes en ladylike natuurlijk. Zie al snel ergens de humor van in en heb de nodige zelf reflectie.
Eenzame granny (66) zoekt man
laurie2u 30 uit Enschede, Overijssel
Eerlijk gezegd, ben ik niet echt goed in het schrijven van iets over mezelf. Het is voor jou in elk geval gemakkelijk om mij te kennen zonder eerst een bericht te sturen. Ik kijk graag naar films, ik weet hoe ik moet koken, maar niet echt goed, lol
Geile milf (30) zoekt sexdate
Amelia_111 26 uit Ovezande, Zeeland
Ik ben erg gesteld op uiterlijke verschijning. Zowel bij mezelf vind ik dat heel belangrijk maar ook bij een man. Als ik mijn haren los heb ben ik toch een stuk aantrekkelijker, niet waar? Jij moet jezelf goed verzorgen en altijd lekker ruiken!
Lieve meid (26) zoekt dating