MonavanG 42 uit Westervoort, Gelderland
Eigenlijk ben ik erg tevreden en heb ik niets te klagen. Dat zal ik dan ook niet snel doen hoor. Ik heb een leuke baan en een rustig leven. Ik voel wel dat ik ondanks iedereen om me heen echt behoefte heb aan een maatje. Wie weet vind ik dat wel hier. Een
Lekkere dame (42) zoekt man
dutchgirl 24 uit Utrecht, Utrecht
Ik ben dan nog wel jong maar al heel zelfstandig, ik woon al sinds mijn 17de op mezelf. Heb wel eens een vriendje gehad maar jongens van mijn leeftijd, spreken me niet zo aan. ik val meer op mannen die wat ouder zijn, rijper en vooral volwassener.
Mooie meid (24) zoekt date
Shiloh198508 31 uit Rozenburg, Zuid-Holland
Ik ben een apart geval, excentriek dat kan je over mij wel zeggen. Toch ben ik gewoon heel sociaal en hartstikke lief en behulpzaam! Ik ben helder ruikend maar dat is verder geen invloed op het normale leven dat ik leidt. Je bent lief en gezellig,
Lekkere milf (31) zoekt erotiek
NadetXLove 42 uit Ovezande, Zeeland
Als ik naar mezelf kijk, hoe ik groot ben geworden. Ik wist niet welk persoon ik zou willen worden, en had altijd moeite om mezelf te vinden. Tot dat ik op de hogere school kwam en ik een relatie met iemand kreeg, toen begon ik mezelf te ontdekken.
Eenzame dame (42) zoekt erotiek