LAVIEN uit Friesland in haar eigen woorden
de man van mijn leven moet vriendelijk, respectvol, flirterig, goed opgeleid, hardwerkend en goede manieren hebben. Ik heb ook romantiek nodig, dan zal ik je waarschijnlijk nooit meer laten gaan.
Lieflachjj 37 uit Eindhoven, Noord-Brabant
Hallo hallo. hierbij mijn oproepje. Ik ben een vrijgezellige dame van 35 jaar jong en ben een echte stadsmeid. Ik ben werkzaam in de reclame wereld wat ik echt te gek vind. Ik ben ben nu zo'n klein jaartje alleen en wil daar graag verandering in brengen.
Eenzame moeder (37) zoekt dating
Aaammyy 52 uit Leveroy, Limburg
Ik heb hier een account kunnen maken en dat voelt best goed. Nu nog een aardige man aan de haak slaan waar ik veel goede gesprekken mee kan voeren. Ik hou van interactie in de vorm van een goed gesprek. Ik ben een vrouw die positieve aandacht wil geven
Eenzame rijpe (52) zoekt contacten
queenlia 34 uit Barendrecht, Zuid-Holland
Lieve, spannende stoeipoes zoekt lekkere stoeikater voor fijne uurtjes in ons nest Zin in een stoeipartij?
Hete moeder (34) zoekt jongens
Dian4-qu3en 30 uit Winschoten, Groningen
Ik zoek een man die mij wil verwarmen. Heb jij het ook wel eens koud en zoek je iemand die erg hot is? Zoek dan niet verder maar stuur me een lekker berichtje zodat we elkaar nog heter kunnen maken. Leeftijd en uiterlijk is voor mij geen pré.
Wulpse milf (30) zoekt jongens