sanne0102 24 uit Noord-Holland
ik ben niet een heel rustig type ik hou van van actie! ik vind schilderen heel leuk dat is mijn hobby!! ik hou wel van een goed gesprek.
Lieve meid (24) zoekt date
Illuna97 20 uit Wijk aan Zee, Noord-Holland
wel, ze zeggen, ik ben mooi, nou ik denk dat alle meisjes dat wel zijn? Ik weet niet, ik ben gewoon, niet in de gedachte dat ik mooier ben dan wie dan ook., Ik denk dat we dat allemaal zijn. inclusief jij ja, een mooie man. met een goed hart dat zich wil
Lieve tiener (20) zoekt jongens
bredahotboy23 28 uit Waalwijk, Noord-Brabant
ik ben 25 kom uit waalwijk en zoek een leuke meid die houd van uitgaan en de hou van film kijken dus wil je meer weten just ask!!!!owjah bij geslacht staat v maar ben m greetzz me PS:bn pas verhuist naar waalwijk meer richting de duinen erg leuk en geselie
Sensuele jongedame (28) zoekt daters
LndsseyX 50 uit Amstelveen, Noord-Holland
Ik wil de tijd nemen om iemand beter te leren kennen en voor hen om ook bij mij te komen. Een sterke basis voor een relatie is vriendschap. Dus laten we eerst vrienden zijn en niets overhaasten. Als je GEEN eikel bent, racist, nympho en vol van zichzelf.
Eenzame rijpe (50) zoekt mannen