Findyourself uit Antwerpen in haar eigen woorden
Iemand die geregeld tijd en zin heeft om af te spreken, en zo samen voor wat ontspanning te zorgen. Daar ben ik naar opzoek, jij ook?
sandra82 35 uit Den Haag, Zuid-Holland
ik ben een spontane gezellige meid die iets tekort komt in haar leven , een lekker velt dus een beetje een lekkere vent , flink geschapen is nooit verkeerd , goed verzorgd uiterlijk en je mag wel een beetje ruig zijn hoor...ik zie dat hier ook hele
Lekkere moeder (35) zoekt man
Helpertje93 24 uit Naaldwijk, Zuid-Holland
Hallo dan ben Soraya werkt in een winkel nu nog als kassa medewerker maar wil straks verder leren om nog wat hoger op te komen. Man die van motoren houd want is mijn hobby ook. Kunnen wij samen een ritje maken met elkaar.
Mooie meid (24) zoekt jongens
freshstart3 36 uit Utrecht, Utrecht
Hallo en welkom to mij profiel, ik ben niew here en ik zoek voor something serious. Ik believe time tells better about a person, which is why ik try to stay positive... Sorry voor mij bad dutch, ik ben niew to speaking it also. Ask me later
Lieve moeder (36) zoekt mannen