Carolaatje1988 uit Flevoland in haar eigen woorden
Ik ben op zoek naar een open minded man, die geniet van een diner met een glaasje wijn. Meer van erotische passie houdt dan romantiek. Interesse in een gezellig intiem avondje samen? Niet op zoek naar bi mannen! En zeker geen mannen die onhygiënisch of ongeschoren zijn.
kurketrekker 50 uit Heerenveen, Friesland
Dit over komt mij weer hoor, ik ben net bezig op mijn vriend zijn kamertje met opruimen, staat zijn computer nog aan op een soort gelijke site als deze. Ik heb daar even rond gekeken, maar vond de mannen wat saai daar. Nou ben ik verder gaan zoeken
Hete rijpe (50) zoekt mannen
HeySavannah 23 uit Terneuzen, Zeeland
Savannah hier. Ik ben geil en stout. Ik speel en speel graag. Vind je tit-fucking leuk? Ik heb maat 80D. Mijn borsten zullen perfect zijn voor je penis Je mag hem er zo tussen drukken. Ik ben voor heel veel in en zou ook graag eens de bdsm wereld verkennen.
Mooie meid (23) zoekt man
Mirianne60 58 uit Dwingeloo, Drenthe
Hallo ik ben net gescheiden en ik zat eraan te denken of er een kans voor mij zou zijn om een ??andere man te vinden die tijd met mij wil doorbrengen. Ik ben niet langer gebonden met mijn ex-man, dus er zal geen probleem meer zijn! Ik hoop bij een man
Lekkere oma (58) zoekt mannen