Jerona uit Flevoland in haar eigen woorden
Een man rond de 60. Lief, betrouwbaar, vader, boer kortom een gezellige man
padrona 32 uit Helmond, Noord-Brabant
lekker gezellig, opwindend, aantrekkelijk jong eenzaam meisje interessant, verzorgd, discreet, NIET opdringerig, vrijgevig;), goed geschapen!
Lekkere milf (32) zoekt daters
SoftMambo 36 uit Hilversum, Noord-Holland
Mijn man en ik leven als broer en zus, ik kan me ook niet meer herinneren wanneer ik voor het laatst seks met hem heb gehad. Dus kom ik mijn heil hier zoeken, er zijn hier genoeg mannen die wel willen genieten van seks met mij. Ik vraag je natuurlijk
Mooie moeder (36) zoekt erotiek
DobbelSteentje 34 uit Vaals, Limburg
Hallo, ik ben nu alweer een tijdje single. En och....dat is natuurlijk niet verkeerd. Je hoeft met niemand rekening te houden. Maar dat weegt niet op tegen het alleen zijn. Het begint toch wel weer een beetje te kriebelen. Dus heb ik besloten om
Lekkere moeder (34) zoekt daters
Surinaamse4u 34 uit Wormer, Noord-Holland
Ik ben een gezellige lachebek, ik ben niet een van de slankste dat weet ik. Ik ben wel tevreden met mijzelf, dit ben ik en het voelt goed. Ik ben single en daar wil ik verandering in brengen, en ben opzoek naar een man die ook niet langer alleen wil zijn.
Geile moeder (34) zoekt contacten